השקעות פסיביות בשוק ההון

כל הכלים הפיננסים שלא למדנו כדי להצמיח את ההון שלנו

03/05/2021 | Voodoo bar , שד' בן ציון 1, תל אביב

מה הלו"ז ועם מה תצאו בתכלס?

איך פועל שוק ההון

בחלק הראשון, ננתח את מה שקרה במשבר הקורנה בשוק ההון, נסביר איך פועלת הבורסה, ולמה בהשקעות לטווח - ארוך הסיכון הוא נמוך מאוד? בסוף החלק הזה, תהיה לך ההבנה האם שוק ההון הוא פלטפורמה הטובה ביותר להשקעות שלך.

סקירת מדדים מובילים בשוק ההון, ודוגמאות אמיתיות

בחלק השני, ננתח ביחד תיקי השקעות של משקיעים פסיביים. נעניק לך כלים לניתוח של ניירות ערך מחקי מדד, נסביר מה זה אומר בכלל ונראה לך תיקי השקעות אמיתיים של דני ושל הלקוחות שלו שווה לא? 🤩

השקעות בשוק ההון from zero to hero

אחד הנושאים הכי מעניינים שנעסוק בהם הוא "איך להתחיל להשקיע פסיבית בשוק ההון?" חשוב להגיד שזה יהיה חלק קצר ובסוף ההרצאה נציע לך להצטרף לתכנית הליווי למשקיעים מתחילים - התכנית היחידה שבמסגרתה יהיה לך ליווי אישי להשקעה הראשונה שלך!

כרטיסים

כרטיס יחיד

29
  • בחירה זו מקנה כניסה בודדת עבורך בלבד

כרטיס זוגי

44
  • בחירה זה מקנה כרטיס זוגי עבורך ועבור בן/בת זוג, שותף, חבר/ה וכו'

על המרצה

דני גדייב הוא יועץ פיננסי-עסקי שמוביל עסקים ואנשים פרטיים להצלחה כלכלית. דני הוא המנכ"ל של "הומאיגד – השכלה ושירותים פיננסים" שם הוא והצוות שלו מובילים יחידים ומשפחות להצלחות כלכליות.

היום דני וצוות "הומאיגד" מעניקים כלים פיננסיים לקהל הלקוחות שלהם דרך ייעוצים פיננסים, ליוויים אישיים להשקעות בשוק ההון ונדל"ן, בניית מסלול חיסכון פנסיוני מותאם אישית, סיוע בבחירת ביטוחים האישיים, ייעוץ משכנתא, תכנון פיננסי וייעוץ עסקי שמוביל ליצירה של מקורות הכנסה נוספים ובניית נכסים מניבים.

לדני תואר ראשון במנהל ציבורי ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון. דני מרצה, מלמד ומייעץ מזה כמה שנים מתוך שליחות ומטרה לשפר את מצבם הפיננסי של חברי וחברות הקהילה.

פרטים טכניים

תאריך: 03/05/21
שעות: 21:30 – 19:30 
מיקום: Voodoo bar, שד' בן ציון 1, תל אביב

לפרטים נוספים ולשאלות: [email protected]

או לשלוח הודעה בווטסאפ👇

למה לחכות? ההרשמה נגמרת בקרוב

האירועים האחרונים שלנו היו Sold Out תוך זמן קצר – מומלץ לשריין את מקומך עכשיו!

ימים
שעות
דקות
שניות
מתנצלים אזלו הכרטיסים או שנגמר הזמן. ניפגש באירוע קהילה הבא 🙂