כל מה שלא לימדו אותך על השקעה באג"ח

לאחר הרשמתך, ישלח אליך מייל עם פרטי הגישה לוובינר. נא לשים 🧡 יש מקום ל-100 הראשונים. אם הלינק לא עובד, סימן שנגמרו המקומות.

בהרשמתך, הנך מאשר קבלת חומרים שיווקיים מ"הומאיגד בע"מ" ומדני גדייב

חלק א'

אג"ח למתחילים

מה זה אג"ח ממשלתית, מה זה אג"ח קונצרני, מה זה מח"מ, קופון, אג"ח לטווח קצר, לטווח ארוך ועוד ועוד. ידע בסיסי שכולם צריכים, במיוחד עכשיו במשבר הקורונה.

חלק ב'

שילוב אג"ח בתיק ההשקעות​

איך לשלב את מרכיב האג"ח בתיק ההשקעות שלנו? האם לתת לו חשיפה גדולה או קטנה? מתי לקנות ומתי למכור את האג"ח או את הקרנות אג"ח השונות?

חלק ג'

פרקטיקה: ניתוח מקרי בוח​ן

נעשה ניתוח ומקרי בוחן אמיתיים על השפעות האג"ח בתיקי השקעות לדוגמא, ותוכלו גם לשאול שאלות קונקרטיות על עצמכם ולקבל תשובות מעשיות.

כאן מתקדמים כלכלית בחינם!

תמיד שמעת על המושג אג"ח אבל לא הבנת מה המטרה שלו בפורטפוליו ההשקעה שלך? אתה כבר משקיע ותיק אבל רוצה לקבל עוד ידע פרקטי בנוגע לאג"ח? הגעת למקום הנכון! בוובינר הקרוב אנחנו נסקור עבורך את המושג אג"ח ונסביר לך למה, איפה ואיך להשתמש בו.

הוובינר יהיה 100% פרקטי ו- 100% בחינם!

הזמנה לוובינר אג

דני גדייב

מנכ"ל

דני גדייב מנכ"ל "הומאיגד - השכלה ושירותים פיננסים" יעביר את הוובינר וייתן לכם את ההבנה לגבי הכסף וההשקעות שלכם. דני משקיע 7 שנים בשוק ההון, הוא והצוות שלו מסייעים ללקוחותיהם בכל העניינים הפיננסים ובדגש על השקעות בשוק ההון, פנסיה וביטוח, כלכלת המשפחה, תכנון פיננסי, משכנתא ועוד נושאים הקשורים לפיננסים האישיים של כל אחד ואחת מאיתנו. לדני תואר שני במנהל עסקים M.B.A ותואר ראשון במנהל ומדיניות ציבורית B.A.

דני מוביל את תכנית המהפכה הפיננסית One Stop Shop שתוצג בסוף הוובינר 😎

בלי בולשיט. הוובינר יעניק לך הבנה אחת ולתמיד על השקעה באג"ח בארץ ובעולם!

לא נתעסק בתיאוריות ובנושאים לא רלוונטיים. רק ערך פיננסי שיקדם אתכם מבחינה כלכלית.  בנוסף, נשאיר זמן לשאלות תשובות אז זו ההזדמנות שלך להבין אחת ולתמיד את הדברים שעד היום לא למדת על אגרות חוב והתפקיד שלהם בהשקעות שלך.

פרטים טכניים

תאריך: 15/02/21
שעות: 21:30 – 20:00 
מיקום: אצלך בבית (וובינר)

לפרטים נוספים ולשאלות: info@homygod.org

או לשלוח הודעה בווטסאפ👇

"הומאיגד בע"מ" ודני גדייב מעניקים ידע וחשיפה בשוק ההון, פנסיה, משכנתא, התנהלות כלכלית ועוד. נבקש להבהיר שאין אנו בעלי רישיון מכוח חוק הייעוץ, ואנחנו לא עוסקים במתן שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, תשנ"ה- 1995. ישנם עיסוקים הפטורים מרישיון בהתאם לחוק ואנו נפעל רק לפי הקבוע בחוק הייעוץ הנ"ל. מובהר בזאת כי השיעור המקוון ושאר השירותים של "הומאיגד בע"מ" המועברים מטעם דני גדייב או כל נציג אחר לא מהווים ייעוץ, שידול לפעילות השקעה, מסחר, ולא מתיימרים להוות תחליף לייעוץ השקעות בתחום שוק ההון המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של אדם ואדם. כל משתתף מבצע את הפעולות לפי שיקול דעתו הבלעדי. אין באמור באתר זה משום התחייבות ו/או הצעה מחייבת. כל הפעולות שתעשו לאחר הוובינר הן על אחריותכם הבלעדית בלבד. אנא למדו היטב או היעזרו באיש מקצוע בכדי להתאים את הנלמד לצרכים האישיים שלכם. ט.ל.ח.